|
Skrotem pojechalem, myslalem, ze kazdy wylapie.
Mialem na mysli sytuacje, w ktorej Rakow awansuje do elipy. Transferowac na zewnatrz czolowych zawodnikow beda tylko za granice.
Rakow puscil do tej pory jednego zawodnika, ktory przewyzszyla lige w ktorej gral (wtedy to byla bodajze 4 liga). I tylko dlatego, ze nie chcieli chlopaka "zahamowac". Jakies tam bonusy sobie zapisali konkretne za kolejny transfer. Nazwiska nie pamietam.
Ale obecnie Rakow zrobil dwa awansy i jest w 1 lidze, bedac w strefie awansu. Doinwestowali sklad np Zachara.
Nawet jak w tym roku nie uzyskaja awansu, to w kolejnym tak.
Tak bylo z awansem do 1 ligi. Na jesien Rakow byl mistrzem ligi, a na wiosne zapominali jak sie gra. Efekt to wymiana polowy skladu i trenera i w pierwszym sezonie awans.
Tam nic sie nie robi na juz, na hura, wszystko przemyslane i zaplanowane. Szkoda ze tak malo takich klubow w PL.
|