kbr napisał(a):

John Le Carre :"Krawiec z Panamy" , "Bardzo poszukiwany człowiek", "Uciec z zimna"
Ken Follett : "Igła", "Zabójcza pamięć" - świetna!, cała trylogia stulecie tj. "Upadek gigantów", "Zima świata", "Krawędź wieczności"
Jak chodzi o te 3 ostatnie to nie jest super ambitna literatura, ale naprawdę przyjemnie się czyta, osobiście lubię takie kolosy.
|
W przypadku pierwszego autora polecam jeszcze książkę pt.
"Zdrajca w naszym typie" oraz...serial na podstawie jego twórczości
"Night Manager".
O Follecie już kilka razy w temacie pisałem i bardzo ta trylogia mi się podobała. Teraz pod choinką znalazłem Filary Ziemi i Świat bez końca. W tym roku, co więcej, na rynku pojawiła się ich kontynuacja pt.
Słup ognia.