Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 04.01.2018, 09:12
kbr napisał(a):Wyświetl post
John Le Carre :"Krawiec z Panamy" , "Bardzo poszukiwany człowiek", "Uciec z zimna"

Ken Follett : "Igła", "Zabójcza pamięć" - świetna!, cała trylogia stulecie tj. "Upadek gigantów", "Zima świata", "Krawędź wieczności"
Jak chodzi o te 3 ostatnie to nie jest super ambitna literatura, ale naprawdę przyjemnie się czyta, osobiście lubię takie kolosy.

W przypadku pierwszego autora polecam jeszcze książkę pt. "Zdrajca w naszym typie" oraz...serial na podstawie jego twórczości "Night Manager".

O Follecie już kilka razy w temacie pisałem i bardzo ta trylogia mi się podobała. Teraz pod choinką znalazłem Filary Ziemi i Świat bez końca. W tym roku, co więcej, na rynku pojawiła się ich kontynuacja pt. Słup ognia.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując