|
Prawda. Natomiast X-kom i Rakow to nie jedyne dziecko Swierczewskiego z tego co mi wiadomo.
Nie chce sie klocic, nie w tym rzecz.
Rzecz w tym, ze Rakow nie musi sprzedawac, aby funkcjonowac i dlatego sprzedawac nie bedzie. Zacznie pewnie dopiero kiedy pojawia sie oferty rzedu 1.5-2 mln E i nie beda to pewnie oferty polskich klubow.
|