Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
Od: 08.2008
Offline
#
3820
03.01.2018, 23:07
S z c z e p a n
napisał(a):
Czy w takim razie, mając nadal ważny kontrakt, mógł Ramirez gadać w wywiadach to co gadał, bez poniesienia żadnych konsekwencji
?
Czy klub może, a raczej, nie powinien go (jako swojego pracownika) ukarać za takie wypowiedzi m.in. krytykujące swojego przełożonego czy ujawniające sytuację finansową klubu
? Podejrzewam, że chyba ma w kontrakcie zapisane co mu wolno a czego nie... ?
Moze
Mysle, ze to jest przedmiotem obecnych negocjacji i sadze ze niebawem bedzie informacja o rozwiazaniu kontraktu.
Niestety, ale Kiko tylko sprawial wrazenie inteligentnego goscia.
teo
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez teo