Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3820
Stary 03.01.2018, 23:07
S z c z e p a n napisał(a):Wyświetl post
Czy w takim razie, mając nadal ważny kontrakt, mógł Ramirez gadać w wywiadach to co gadał, bez poniesienia żadnych konsekwencji ?

Czy klub może, a raczej, nie powinien go (jako swojego pracownika) ukarać za takie wypowiedzi m.in. krytykujące swojego przełożonego czy ujawniające sytuację finansową klubu ? Podejrzewam, że chyba ma w kontrakcie zapisane co mu wolno a czego nie... ?
Moze Mysle, ze to jest przedmiotem obecnych negocjacji i sadze ze niebawem bedzie informacja o rozwiazaniu kontraktu.
Niestety, ale Kiko tylko sprawial wrazenie inteligentnego goscia.
Odpowiedz cytując