Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20680
Stary 03.01.2018, 22:19
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Juz nie przesadzajcie ze nie wyciagniemy jakiegosa mlodego z Rakowa. Bez jaj.
Manius. Rakow ma wieksze zaplecze finansowe od Wisly. Wlascicielem klubu jest gosc, ktory postawil wlasnie hale za kilkadziesiat milionow zlotych w pelni zautomatyzowana. Ma kilkadziesiat sklepow komputerowych w calej Polsce i sklep internetowy. Zyski liczy grubo ponad 100 melonkow rocznie (podkreslam, zyski, nie obrot, nie przychod).

Ten facet przejal Rakow w 4 lidze. Zrobil dwa awansy i systematycznie wymienia zawodnikow na lepszych. Nie po to zeby teraz, bedac o krok od awansu sie oslabiac. Nie po to wzieli Zachare do ataku, zeby sprzedawac potencjalna gwiazde druzyny.
O jakimkolwiek transferze z Rakowa do elipy mozna zapomniec. Predzej zawodnik Rakowa zagra w niej kiedy Rakow awansuje.
Odpowiedz cytując