Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20674
Stary 03.01.2018, 21:25
Ma_niek napisał(a):Wyświetl post
Juz nie przesadzajcie ze nie wyciagniemy jakiegosa mlodego z Rakowa. Bez jaj.
Widać, że się zbytnio piłką nie interesujesz ^^ Raków inwestuje mocno w młodzież, jak na 1 ligę wyciąga przyzwoitych piłkarzy (exWiślak Zachara) i będąc na 3 miejscu w tabeli ma apetyt na ekstraklasę. Oni nie muszą nikogo sprzedawać, a jeśli już to nie za drobne.
Odpowiedz cytując