Ma_niek napisał(a):

|
Juz nie przesadzajcie ze nie wyciagniemy jakiegosa mlodego z Rakowa. Bez jaj.
|
Widać, że się zbytnio piłką nie interesujesz ^^ Raków inwestuje mocno w młodzież, jak na 1 ligę wyciąga przyzwoitych piłkarzy (exWiślak Zachara) i będąc na 3 miejscu w tabeli ma apetyt na ekstraklasę. Oni nie muszą nikogo sprzedawać, a jeśli już to nie za drobne.