Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12599
Stary 03.01.2018, 16:24
No Pique raczej ze składu nie wygryzie, ale może odciążyć. A czy wyjdzie mu na dobre czy złe, to kwestia sporna. Domyślam się, że gdyby chociaż 10 razy wyszedł w koszulce Barcelony na oficjalny mecz, to będzie to dla niego więcej, niż rozegranie w Lyonie 3 sezonów. To jest awans, to już nie 3 liga mistrzów, to światowy top.
Odpowiedz cytując