Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12597
Stary 03.01.2018, 16:14
Przy całej sympatii do Marcelo, Barcelona to chyba jednak dla niego za wysokie progi, chyba że potrzebują tanią zapchajdziurę na ławkę w razie kontuzji/na rotacje w meczach z jakimiś ogórami.
Odpowiedz cytując