ashkeczup napisał(a):

|
Poważnie? Barcelona się zgłasza, a on ma powiedzieć, że nie, bo w Lyonie regularnie gram?
|
Nie o to mi chodziło. Jeśli coś jest na rzeczy to zapewne skorzysta. Natomiast nie sądze, by dużo tam pograł i czuje, że ewentualna przeprowadzka wyjdzie mu mniej więcej tak jak Krychowiakowi PSG.