Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12592
Stary 03.01.2018, 14:07
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Z tego co kojarze to w PSV i Hannoverze Marcelo nie prezentował sie jakoś powalająco i dopiero w Besiktasie się znacznie ogarnął (choć zrobił Jopa w derbach z Fenerbache ) i teraz w Lyonie kontynuuje dobrą formę. Ma już 30 lat, może lepiej niech gra tam regularnie, zamiast znów sie przeprowadzać. Przy Umttim i Pique za wiele by nie pograł, a Vermaelen w Gran Derby też nie wyglądał źle.
Poważnie? Barcelona się zgłasza, a on ma powiedzieć, że nie, bo w Lyonie regularnie gram?
Odpowiedz cytując