Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12586
Stary 03.01.2018, 10:52
Kasy raczej duzej by nie bylo skoro na sile chca sie go z Lyonu pozbywac. Zreszta to tylko oferta agencji. Z drugiej strony teraz takie sumy sa placone, ze niczego nie mozna wykluczyc. Pytanie tylko czy faktycznie Marcelo jest Barcelonie potrzebny.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 03.01.2018 o godz. 10:55.
Odpowiedz cytując