brylant17 napisał(a):

|
Po co nam gość który nie potrafi się zdyscyplinować i strzela fochy ? Po co psuć atmosferę....temat od miesiąca prawie wałkowany zobaczymy czy coś jest na rzeczy
|
To taki troche byly Patryk Malecki, nawet gra w Pogonii podobna przed powrotem do nas, poza tym Carillo po tym co sie nawet Nikolic wypowiadal na takie sytuacje jak fochy nie pozwola co tez moglo byc jednym z powodow jego odejscia z Videotonu czy tam z Hajduka.