A jak Wam się podoba Korona Królów?

Komentarze w sieci coraz bardziej intensywne na temat tego serialu...
Z szeroko rozumianych polskich projektów serialowych mi przypadły do gustu w ostatnich 15 latach trzy. Idąc chronologicznie byli to:
1) Londyńczycy
2) Czas Honoru - pierwsze 3 sezony
3) Wataha (ale za to już odpowiadało HBO)
Reszta to podobnie, jak w produkcjach długometrażowych psucie fajnych tematów, na którym możnaby zrobić fajny film. Chociaż i tutaj znalazło się kilka bardzo fajnych wyjątków, wybijających się ponad przeciętność.