Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 03.01.2018, 08:03
A jak Wam się podoba Korona Królów?
Komentarze w sieci coraz bardziej intensywne na temat tego serialu...

Z szeroko rozumianych polskich projektów serialowych mi przypadły do gustu w ostatnich 15 latach trzy. Idąc chronologicznie byli to:

1) Londyńczycy
2) Czas Honoru - pierwsze 3 sezony
3) Wataha (ale za to już odpowiadało HBO)

Reszta to podobnie, jak w produkcjach długometrażowych psucie fajnych tematów, na którym możnaby zrobić fajny film. Chociaż i tutaj znalazło się kilka bardzo fajnych wyjątków, wybijających się ponad przeciętność.
Ostatnio edytowane przez Vinci : 03.01.2018 o godz. 08:08.
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując