Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20659
Stary 02.01.2018, 21:55
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Nie no.. Porównanie z Błaszczykowskim to chyba efekt udanego sylwestra inaczej nie da sie tego wytłumaczyć. Z reguły bardzo celnie diagnozujesz rzeczywistość a tu mam wrazenie troche wróżysz z fusów.. Patrząc na gre jest słaby. Miał tylko kilka udanych spotkań. Cała reszta to bezbarwne snucie się po boisku i olewanie zadań defensywnych.

Gyurcso można porównywać tylko do zawodników e-klapy a i to z uwzględnieniem wartości drużyny i stylu jaki dana ekipa preferuje. Lepszym odniesieniem może być Dominik Nagy z Legii. Swoją drogą też na wylocie.. Z tym, że tamten marzy o lepszej lidze.
Gdyby porównanie było mniej barwne to by przeszło bez echa

Życie pokaże czy w ogole Gyurcso do nas trafi i czy jego gra to głównie olewanie zadan defensywnych. Ja widzę w nim raczej dobrego zawodnika który nie trafił do dobrego środowiska. W Pogoni wiele rzeczy stoi na głowie.
Z Maleckim kiedyś też rozwiązali kontrakt i zapewne tego zalowali, patrząc na to co wyprawial wiosną 2016. Z Gyurcso może byc tak samo i osobiście taka wersję obstawiam.

Dlaczego Carlitos nie zostal gwiazda na Cyprze, w Rosji?
Gonzaleza, Veleza wyrzucili z drużyny.
Llonch przepadł w 2 lidze hiszpańskiej.
Brożek strzelał tylko w Wiśle... i pewnie mial opinię większego lenia niz Guyrcso.
A i wspomniany Stillic..
Odpowiedz cytując