Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20653
Stary 02.01.2018, 16:52
Na pewno bedzie zarabial w Wisle mniej niz w Pogoni. Duzo mniej.
No chyba, ze trafi sie ktos kto mu utrzyma ten poziom zarobkow, to wiadomo ze tutaj nie przyjdzie.
Odpowiedz cytując