R33 napisał(a):

|
No to jakie widzicie z Karherop (bo podobnie się wypowiedział odnośnie ,,mocnych" transferów) rozwiązanie ? Tego typu transferów mocnych ,,na papierze" które nie wypaliły było bardzo dużo: Jaliens, Matusiak, Łobodziński, Dawidowski, Kukiełka, Sypniewski - to tak na szybko z pamięci wymieniłem.
|
Wypowiedzialem się zupełnie przeciwnie. Przy naszym stanie finansów nie mamy prawa dokonać transferów które gwarantują jakość. Nie, nie i jeszcze raz nie.
Niestety to ryzyko (niewypalow) będzie dość duże i tylko kwestia dogłębnej weryfikacji zawodnika (pod względem charakteru, pracowitości,adaptacji do nowych warunków i oczywiście strony sportowej) może to zniwelować. A i tak mogą się trafić kwiatki pokroju ZeManuela który był naszą największą nadzieja transferową. I Zarządu zapewne też.
Inna sprawa że i tak wypada zrobić w zime mała rotacje w drużynie, bo zawodników niezadowolonych z siedzenia na ławce jest kilku, a paru innych jest nam teraz zupełnie niepotrzebnych. Świeża krew za nich będzie mile widziana. Jednocześnie oczekiwalbym zmniejszenia ogólnej ilości zawodników w kadrze. Fajnie mieć kadrę 30 zawodników i być zabezpieczonym na kontuzje, ale zapominamy o tym jakie kwasy w drużynie mogą robić zawodnicy siedzący co mecz na trybunach.