Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20642
Stary 31.12.2017, 21:45
Źle zostałem zrozumiany, nie chodzi mi o ryzyko rozumiane jako dokonywanie transferów gotówkowych. Bardziej chodziło mi o rezygnację z 2-3 transferów kosztem np jednego ale za większe wynagrodzenie.

Po prostu uważam, że mając całą masę młodych, utalentowanych graczy na przyszłość (Kolar, Balanyuk, Halilovic, Arsenic, Wojtkowski, Bartosz) powinniśmy celować w jakość (już nie ilość) i zawodników na już (przykłady takich transferów-Wasyl, Gonzalez, Imaz, Basha)

EDIT:
Podsumowując moja koncepcja i myśl była taka: Pozbywamy się np. 3 graczy którzy łacznie inkasują 80-100 tys. miesięcznie i świadomie polujemy na gracza któremu musimy zaoferować np. 60tys. czyli jak na nas sporo, ale sumarycznie wychodzimy na zero lub minimalnie in plus. Im lepszy zawodnik na papierze tym wieksze ryzyko, które miałem na myśli
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 31.12.2017 o godz. 22:03.
Odpowiedz cytując