krzaq12 napisał(a):

Tak wiem. Wiedziałem, że pojawią się takie zarzuty. Masz rację.
Natomiast chodziło mi o transfer pokroju Gonzaleza, Imaza, czy Wasyla, czyli piłkarzy prezentujący w poprzednich klubach określoną jakość i dobrze rokujących.
Dla wielu pewnie Imaz do takich graczy nie należał, ja jednak od początku miałem przekonanie do tego transferu. Podobnie myślę o Perezie, mocno wierzę iż przy Carillo odpali, bo CV ma rewelacyjne.
|
Sorry, ale niezaleznie od teog czy placimy 1 tys czy 100 tys tygodniowo od kazdego zawodnika nalezy wymagac takiego samego zaangazowania i takiej samej postawy na boisku.