Wyświetl pojedynczy post
teo
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20639
Stary 31.12.2017, 21:10
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Tak wiem. Wiedziałem, że pojawią się takie zarzuty. Masz rację.

Natomiast chodziło mi o transfer pokroju Gonzaleza, Imaza, czy Wasyla, czyli piłkarzy prezentujący w poprzednich klubach określoną jakość i dobrze rokujących.

Dla wielu pewnie Imaz do takich graczy nie należał, ja jednak od początku miałem przekonanie do tego transferu. Podobnie myślę o Perezie, mocno wierzę iż przy Carillo odpali, bo CV ma rewelacyjne.
Sorry, ale niezaleznie od teog czy placimy 1 tys czy 100 tys tygodniowo od kazdego zawodnika nalezy wymagac takiego samego zaangazowania i takiej samej postawy na boisku.
Odpowiedz cytując