Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20638
Stary 31.12.2017, 19:35
Oczywiście macie rację, ja również uważam podobnie, prawdą jest że im lepszy ,,teoretycznie" transfer tym większe ryzyko, bo można wówczas stosunkowo więcej stracić biorąc takiego zawodnika niż np. Carlitosa czy Lloncha.

Uważam jednak, że musimy szukać w tym momencie sporej jakości, najlepszej na jaką nas stać i ryzykować takim transferem. Kadra jest bardzo szeroka, ale potrzebujemy jeszcze 1-2 zawodników na wysokim poziomie, żeby móc powiedzieć że mamy dobry zespół, z którego dobry trener może wyciągnąć podium.

Ja osobiści uważam, że tacy zawodnicy jak np. Wasyl, Głowa, Gonzalez, Sadlok, Arsenić, Małecki, Imaz, Lopez, Basha, czy nasi młodzi napastnicy Denys i Marko przy dobrym trenerze są w stanie w tej lidze dawać dużą jakość.
Odpowiedz cytując