Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20634
Stary 31.12.2017, 17:29
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
Słyszy się o tym, że skrócono wypożyczenie Ze Manuela, prasa pisze o wypożyczeniu Pietrzaka do Zagłębia. W kuluarach mówi się o chęci pozbycia się Cywki i Ondraska.

Mam ogromną nadzieję, że jeśli rzeczywiście pozbędziemy się 2-3 zawodników to ich pensje przeznaczymy na 1 (słownie JEDEN) mocny transfer. Zawodnika któremu będziemy musieli więcej zapłacić, ale i więcej wymagać.
Kadra jest na tyle szeroka, że możemy sobie na to pozwolić. Jakość przede wszystkim.
Tyle, że jeśli faktycznie na wypożyczeniach płaci klub z którego piłkarz jest wypożyczany to ruchy odnośnie Ze Manuela i Pietrzaka nic nie zmienią w finansach.
Odpowiedz cytując