Ogryzek napisał(a):

Ale też Amica chce MP. A tutaj potrzebna jest głębia składu - stąd Olkowski na 1 rundę. Nie muszą na gwałt sprzedawać piłkarzy po ostatnim świetnym finansowo roku gdzie sprzedali Bednarka, Kędziorę i Kownackiego łącznie za ponad 40 mln złotych. Zatem Gumnego spokojnie potrzymają 1 rundę na ławie jeśli tylko będzie taka potrzeba, Teraz biorą Tomasika z Jagi żeby mieć 2 dobrych lewych obrońców. Dlatego spokojnie mogą wziąć Olkowskiego na prawą obronę do rywalizacji z Gumnym.
Ja się tam nie napalam Oklkowskim w Wiśle.
|
Klub, który wypożycza jest zainteresowany by zawodnik grał. Więc większe szanse ma klub, który da większą szansę gry.
Więc jeśli walczymy z Amicą to mamy raczej większe szanse.