Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
z tego co koledzy piszą to jednak Wolfy miał racje ?
|
Twierdzę i twierdziłem, że cele postawione przez Zarzad przed sezonem drużynie to osiągnięcie lepszego wyniku niż w poprzednim sezonie. Tyle mojego komentarza.
@Pepe72
Oczywiście, bo bez Carlitosa gralibysmy w 10.
Wyjmij Angulo z Górnika i masz to samo.