Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 29.12.2017, 14:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
z tego co koledzy piszą to jednak Wolfy miał racje ?
Twierdzę i twierdziłem, że cele postawione przez Zarzad przed sezonem drużynie to osiągnięcie lepszego wyniku niż w poprzednim sezonie. Tyle mojego komentarza.

@Pepe72
Oczywiście, bo bez Carlitosa gralibysmy w 10.
Wyjmij Angulo z Górnika i masz to samo.
Odpowiedz cytując