Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20579
Stary 28.12.2017, 09:16
Wszyscy piszą o ofercie, osmieszeniu sie Wisły itd a być może tą całą ofertą była luzna rozmowa dyrektorów lub działaczy? Szczegółów nie znamy, poza tym Knura wspominał że to stary odgrzewany temat.

I jak dla mnie miało to bardziej na celu rozeznanie rynku niż realną ofertę kupna, chyba że to miało miejsce na początku rundy jesiennej, to mogliśmy się łudzić że wyciagniemy Zurkowskiego.
Odpowiedz cytując