brylant17 napisał(a):
Stać nas na nie go w ogóle ? jak oni chyba chcą ok 1 miliona euro
|
Za milion euro to co najwyżej kosmyk jego włosów ktokolwiek kupi. Młody, w formie, z długim kontraktem - jak dla mnie to trzy bańki, może trochę mniej, jeśli Górnik będzie pilnie potrzebował kasy. A jak będzie się zgłaszał bezpośredni rywal ligowy, to więcej
domin_czyzyny napisał(a):
|
Carlitos CHYBA zarabiał 5 lub 8 tyś euro.
|
Ja czytałem o ośmiu właśnie.
s1mone napisał(a):
|
Sprzedawanie go teraz to proszenie się o strefę spadkową.
|
Jeśli Carillo jest takim prze.....m jak się go często i na forum i na TT przedstawia, to powinien jakoś ekipę ułożyć tak, żeby nie być od Carlosa zależnym.