Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20578
Stary 28.12.2017, 02:41
brylant17 napisał(a):
Stać nas na nie go w ogóle ? jak oni chyba chcą ok 1 miliona euro
Za milion euro to co najwyżej kosmyk jego włosów ktokolwiek kupi. Młody, w formie, z długim kontraktem - jak dla mnie to trzy bańki, może trochę mniej, jeśli Górnik będzie pilnie potrzebował kasy. A jak będzie się zgłaszał bezpośredni rywal ligowy, to więcej
domin_czyzyny napisał(a):
Carlitos CHYBA zarabiał 5 lub 8 tyś euro.
Ja czytałem o ośmiu właśnie.
s1mone napisał(a):
Sprzedawanie go teraz to proszenie się o strefę spadkową.
Jeśli Carillo jest takim prze.....m jak się go często i na forum i na TT przedstawia, to powinien jakoś ekipę ułożyć tak, żeby nie być od Carlosa zależnym.
Odpowiedz cytując