sefore napisał(a):

Zwolniony ze świadczenia usług trenerskich-nie jest trenerem ale nadal pracuje w klubie na stanowisku x.
zwolniony całkowicie-nie pracuje w klubie,od zaraz może podpisać kontrakt z nowym podmiotem chyba ,że umowa stanowiła inaczej.
To tak w skrócie i uproszczonej formie.
|
Przecież opcja nr 2 praktycznie nie występuje w futbolu.
To jakie stanowisko ma teraz u nas Ramirez? : )))