Z kronikarskiego obowiązku wywiad ze Smudą:
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/fr...zwanie/m48dc38
Cytat:
Słynnego laptopa wciąż pan jednak nie używa...
Mam go, korzystam w domu, ale dla rozrywki. Gdybym wyszedł na trening z laptopem to byłoby śmieszne. Wolę przebrać się w dres i pokazać chłopakom parę ćwiczeń lub zagrań. Mnie to bawi, gdy trenerzy z komputerem na środku boiska wołają zawodnika i pokazują mu, jak ma kopnąć piłkę. Przecież na końcu i tak liczy się ta okrąglutka gała i zawodnik, a nie jakieś laptopy, czy drony.
|
Cały on
