Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12584
Stary 27.12.2017, 15:48
Z kronikarskiego obowiązku wywiad ze Smudą:

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/fr...zwanie/m48dc38

Cytat:
Słynnego laptopa wciąż pan jednak nie używa...

Mam go, korzystam w domu, ale dla rozrywki. Gdybym wyszedł na trening z laptopem to byłoby śmieszne. Wolę przebrać się w dres i pokazać chłopakom parę ćwiczeń lub zagrań. Mnie to bawi, gdy trenerzy z komputerem na środku boiska wołają zawodnika i pokazują mu, jak ma kopnąć piłkę. Przecież na końcu i tak liczy się ta okrąglutka gała i zawodnik, a nie jakieś laptopy, czy drony.
Cały on
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując