|
Nie rozśmieszajcie mnie z tą ofertą za Żurkowskiego, zwykły PR nic więcej. To nie są już czasy kiedy możemy się rzucić na 20 letniego obiecującego i utalentowanego piłkarza z eklapy. Ani nie jesteśmy atrakcyjniejsi od Górnika (gorsze miejsce w tabeli, brak jakichkolwiek sukcesów od 7 lat, brak perspektywy na poprawę), ani nie zaoferujemy mu takich zarobków jak chociażby Legia, Lechia, Lech czy nawet Pogoń. NO CHYBA, ŻE RED BULL JUŻ WYCIĄGA KASĘ ZZA PAZUCHY XD
|