Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80699
Stary 27.12.2017, 14:32
Nie rozśmieszajcie mnie z tą ofertą za Żurkowskiego, zwykły PR nic więcej. To nie są już czasy kiedy możemy się rzucić na 20 letniego obiecującego i utalentowanego piłkarza z eklapy. Ani nie jesteśmy atrakcyjniejsi od Górnika (gorsze miejsce w tabeli, brak jakichkolwiek sukcesów od 7 lat, brak perspektywy na poprawę), ani nie zaoferujemy mu takich zarobków jak chociażby Legia, Lechia, Lech czy nawet Pogoń. NO CHYBA, ŻE RED BULL JUŻ WYCIĄGA KASĘ ZZA PAZUCHY XD
Odpowiedz cytując