Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12580
Stary 27.12.2017, 13:22
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj na nc+ lecial wywiad Zelka z DG77 z Baku. Moze to powtórka- nie wiem. Ale co idiota tam wygadywał to jego. Ze kocha legie warszawe, ze jest w jego sercu itp.

Polecam
Sprawa była poruszana przy okazji ostatniej wizyty DG77 na domowym meczu Wisły. Potwierdza to tylko teorię, że numer na jego koszulce i jego iloraz inteligencji są identyczne.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.12.2017 o godz. 23:33.
Odpowiedz cytując