Dariook napisał(a):

Dzisiaj na nc+ lecial wywiad Zelka z DG77 z Baku. Moze to powtórka- nie wiem. Ale co idiota tam wygadywał to jego. Ze kocha legie warszawe, ze jest w jego sercu itp.
Polecam
|
Sprawa była poruszana przy okazji ostatniej wizyty DG77 na domowym meczu Wisły. Potwierdza to tylko teorię, że numer na jego koszulce i jego iloraz inteligencji są identyczne.