Ogryzek napisał(a):

|
Spór nie dotyczy tego że Ramirezowi nikt nie chce zapłacić za 1,5 roku, tylko tego że klub nie chce mu zapłacić na raz całej kwoty. Kiko będzie sobie siedział w domu przez 1,5 roku i brał kasę w kawałku co miesiąc. W czym masz problem?
|
Panie kolego, gdzie ty w moim poscie ujrzales jakis problem? Ja tylko napisalem swoje zdanie, odnoszac sie do wczeniejsych dywagacji kolegow.
Dobrze ze wyjasniles i zamknales temat.