Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12578
Stary 26.12.2017, 18:12
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Spór nie dotyczy tego że Ramirezowi nikt nie chce zapłacić za 1,5 roku, tylko tego że klub nie chce mu zapłacić na raz całej kwoty. Kiko będzie sobie siedział w domu przez 1,5 roku i brał kasę w kawałku co miesiąc. W czym masz problem?
Panie kolego, gdzie ty w moim poscie ujrzales jakis problem? Ja tylko napisalem swoje zdanie, odnoszac sie do wczeniejsych dywagacji kolegow.
Dobrze ze wyjasniles i zamknales temat.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując