szprotson napisał(a):

kazdy rozgoryczony pracownik, czy to Legii czy Biedronki bedzie walczyl nawet o zlotowke, wiec nie rozumiem waszego zdziwienia.
Duma i honor nie wyżywią Ci rodziny.
Niech kazdy teraz uderzy sie w piers, popatrzy na ostatnie nascie lat dzialan klubu i powie, komu powinien ufac w takich sytuacjach jaka nastala i dlaczego z reguly klub nie ma racji...
|
Spór nie dotyczy tego że Ramirezowi nikt nie chce zapłacić za 1,5 roku, tylko tego że klub nie chce mu zapłacić na raz całej kwoty. Kiko będzie sobie siedział w domu przez 1,5 roku i brał kasę w kawałku co miesiąc. W czym masz problem?