bob85 napisał(a):

ma podobne statystyki jak w polskiej I lidze
szprotson napisał(a):

|
Niech kazdy teraz uderzy sie w piers, popatrzy na ostatnie nascie lat dzialan klubu i powie, komu powinien ufac w takich sytuacjach jaka nastala i dlaczego z reguly klub nie ma racji...
|
Ale tutaj akurat wszyscy wiemy, że Ramirez ma rację, sam Junco to przyznał.
Ma jeszcze 1.5 roku kontraktu