Wyświetl pojedynczy post
Mike88
Junior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11949
Stary 25.12.2017, 23:28
Te 12 -15 mln to wymagalne zobowiązania których termin spłaty minął np. miasto, pensje piłkarzy. Reszta to mogą być zobowiązania o dłuższym terminie zapadalności. Tylko pytanie wobec kogo ? Jeśli Telefonika finansowała coroczne straty klubu a potem zamieniła dług na udziały to nie powinno być nic więcej niż wspomniane kilkanaście milionów. Jedyne rozwiązanie to że Telefonika nie do końca "splacila" dług wobec siebie bo nie sadzę żeby ktoś inny pożyczył Wiśle pieniądze.
Odpowiedz cytując