Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11948
Stary 25.12.2017, 22:23
W komunikacie Telefoniki jest informacja ze dlug Wisly wynosi 14 mln, 400 tys zl

Sarapara po przejeciu Wisly powiedziała, ze zastali wiecej niz 12 mln zl wiec zalozmy, ze jest to w spomniane przez Telefonike blisko 15 mln zl.

Od tego czasu splacono kilka mln dlugo i mocno obnizonono pensje dla zawodnikow. Cala reszta zostala rozpisana na nowo. Koniec z bezsensownym szastaniem kasą.

Z dlugiem który jest mozna normalnie zyc i nie koliguje on z funkcjonowaniem klubu.

Skids ten portal wzieli te 70 mln zl? Czy u nas gral Ronaldo, a trenerem byl Jose Moulinho i jestesmy im cos winni?

.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 25.12.2017 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując