teo napisał(a):

Czaro,
rozwiazanie ktore Ty proponujesz to jest samoboj. Okazaloby sie bowiem, ze albo nie robimy transferow w najblizszym okienku, albo mamy problem z licencja.
|
Nie wiem tego. Ty chyba też.
teo napisał(a):

|
To byloby zwyczajnie dzialanie na niekorzysc spolki.
|
Nie byłoby. Przynajmniej nie w takim sensie, jak przyjęło się używać formalnie/w praktyce.
Jeżeli przepisy PZPN to dopuszczają, to proszę bardzo. To byłoby co prawda nieeleganckie (nieprofesjonalne?), ale do przeżycia. Ja odnosiłem się wyłącznie do sytuacji, w której Ramirez miałby być "przeczołgiwany" w jakimś trenerskim klubie kokosa po to, by zmusić go do ustąpienia.
Nie potrafię jaśniej wytłumaczyć tego, co napisałem stronę wcześniej.