Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12567
Stary 25.12.2017, 15:07
teo napisał(a):Wyświetl post
Czaro,
rozwiazanie ktore Ty proponujesz to jest samoboj. Okazaloby sie bowiem, ze albo nie robimy transferow w najblizszym okienku, albo mamy problem z licencja.
Nie wiem tego. Ty chyba też.

teo napisał(a):Wyświetl post
To byloby zwyczajnie dzialanie na niekorzysc spolki.
Nie byłoby. Przynajmniej nie w takim sensie, jak przyjęło się używać formalnie/w praktyce.

teo napisał(a):Wyświetl post
Poza tym dla mnie nie ma nic zdroznego w zachowaniu klubu. Za to widze cwaniactwo i leberstwo Ramirka. Chlopek chce dostac cala kwote, za caly kontrakt i jednoczesnie isc gdzies pracowac za podobne pieniadze.
Jak mamy placic cala kwote to ratami miesiecznymi w obecnej sytuacji finansowej klubu to jedyne rozsadne rozwiazanie.
Jeżeli przepisy PZPN to dopuszczają, to proszę bardzo. To byłoby co prawda nieeleganckie (nieprofesjonalne?), ale do przeżycia. Ja odnosiłem się wyłącznie do sytuacji, w której Ramirez miałby być "przeczołgiwany" w jakimś trenerskim klubie kokosa po to, by zmusić go do ustąpienia.

Nie potrafię jaśniej wytłumaczyć tego, co napisałem stronę wcześniej.
Ostatnio edytowane przez czaro : 25.12.2017 o godz. 15:09.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując