|
teo
Też tak uważam. Chce cwaniak całą kwotę - to po kawałku miesięcznym przez 1,5 roku. A jak woli z góry to musi zgodzić się na spory upust dla klubu. Tak to działa. Normalne biznesowe negocjacje. Swoje pieniądze dostanie. No chyba że jest ambitny i w międzyczasie znajdzie inny klub i sam poprosi o rozwiązanie kontraktu. Życie.
Na szczęście nasz Zarząd nie chce działać na szkodę Spółki (Wisły) i nie daje się robic w balona przez "płaczka" Kiko co to chciałby całą kasę naraz za 1,5 roku ale jednocześnie iść do innego klubu. Tak to nie ma.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 25.12.2017 o godz. 14:11.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|