TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

|
Najwcześniej w czerwcu 2019. Teraz mamy TRENERA, nie przypadkowego PARODYSTĘ.
|
a skad Ty wiesz kogo mamy? Znasz go, widziales jak prowadzi druzyne, wiesz jaki ma warsztat?
Biorac pod uwage, to co napisales, domniemuje ze tak jest. Tak wiec, przedstaw Nam tutaj zgromadzonym nieswiadomym kibicom, jakiego to asa teraz bedziemy mieli w talii.
Co sadzisz o jego analityku, i trenerze od przygotowania fizycznego? Jaki ma warsztat, jaka filozofie wyznaje, no i jak trzyma szatnie? To trener czy selekcjoner?
e:krzaq dzieki
