Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12557
Stary 24.12.2017, 21:47
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe po ilu kolejkach będziesz zwalniał nowego trenera...
I to jest jedyne pytanie jakie trzeba zadać.

Zaś co do kontraktu to pamiętam, że Wdowiec rzucił papierami i przegrał. Więc ufam, że pani prezes rozwiązała kontrakt (być może może nie koniecznie ona!) być może zbyt nerwowo ale zgodnie z literą prawa. Zarząd nie jest jednoosobowy więc mogły być przeróżnie tarcia.
Odpowiedz cytując