brylant17 napisał(a):

|
Ciekawe po ilu kolejkach będziesz zwalniał nowego trenera...
|
I to jest jedyne pytanie jakie trzeba zadać.
Zaś co do kontraktu to pamiętam, że Wdowiec rzucił papierami i przegrał. Więc ufam, że pani prezes rozwiązała kontrakt (być może może nie koniecznie ona!) być może zbyt nerwowo ale zgodnie z literą prawa. Zarząd nie jest jednoosobowy więc mogły być przeróżnie tarcia.