Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12551
Stary 24.12.2017, 14:01
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
czy tego w-f iste nie mozna bylo trzymac w klubie ? jako asystenta nowego trenerea , treanera dzieci itp itd oczywiscie w charakterze gdzie nikt by sie nie liczyl z jego zdaniem i olewal go z gory na dol / nie mozna by mu bylo obrzydzic zycia w krakowie zeby sam rozwiazal umowe ?
Pomijając wątpliwości prawne, a nawet ten zabawny fakt, że jutro pewnie będziesz obchodził katolickie święto, czy nie masz za grosz poczucia sprawiedliwości i przyzwoitości? Podpisaliśmy kontrakt na określonych warunkach. Ustalono w nim także zasady jego rozwiązania. I teraz trzeba wywiązać się z tej umowy. Ja nie chcę kibicować klubowi, który manipuluje, knuje, oszukuje, cwaniaczy. Tobie to odpowiada? Mielibyśmy z Ramirezem postąpić podobnie jak Cierzniak czy Mączyński z Wisłą i jej kibicami?

edit:
Dodam jeszcze disclaimer dla opornych. Chociaż byłem sceptyczny wobec zwalniania Ramireza, to nigdy nie byłem jego fanem. Jako jeden z pierwszych krytycznie oceniłem też już jego pierwszy wywiad po zwolnieniu. Należy go spłacić i niech znika.
Ostatnio edytowane przez czaro : 24.12.2017 o godz. 14:04.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując