Z tych wywiadów wcale nie wynika, że nie było płacone przez 3 miesiące z rzędu. Kiko obrusza się, że Październik nie rozliczony, a już jest Grudzień (i tak wylicza, że trzeci miesiąc nie płacone

). Tyle, że jeśli kontrakt nie stanowi inaczej to Wisła może wypłacać Październik do 15 Listopada - także miesiąc z hakiem opóźnienia.
Coś mi się wydaje, że pan espaniola próbuje błysnąć w mediach naszym kosztem.
Po tych jego żenujących wywiadach cieszę się, że się go pozbyliśmy.