Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12550
Stary 24.12.2017, 11:05
Z tych wywiadów wcale nie wynika, że nie było płacone przez 3 miesiące z rzędu. Kiko obrusza się, że Październik nie rozliczony, a już jest Grudzień (i tak wylicza, że trzeci miesiąc nie płacone). Tyle, że jeśli kontrakt nie stanowi inaczej to Wisła może wypłacać Październik do 15 Listopada - także miesiąc z hakiem opóźnienia.

Coś mi się wydaje, że pan espaniola próbuje błysnąć w mediach naszym kosztem.

Po tych jego żenujących wywiadach cieszę się, że się go pozbyliśmy.
Odpowiedz cytując