|
Pamięć kibiców jest bardzo krótka. Pol roku temu nie bylo Carlitosa i...? Spadlismy z ligi? Strzelilismy 2 bramki w calej rundzie?
Będzie życie po Carlitosie, tak samo jak jest po Brleku. Oczywiście jeśli celujemy w top ligi to musimy mieć bramkostrzelnego zawodnika z przodu. Inaczej nie podskoczymy wyżej niz 5-8 miejsce. Uważam, że jeśli dojdzie do sprzedaży to Junco musi ściągnąć z 2 nowych zawodników do ofensywy.
A co do Kolara i Balaniuka to nie wierzę w takiego pecha że żaden nie odpali. Bardziej wierzę w Marko.
|