Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80678
Stary 24.12.2017, 09:22
Pamięć kibiców jest bardzo krótka. Pol roku temu nie bylo Carlitosa i...? Spadlismy z ligi? Strzelilismy 2 bramki w calej rundzie?

Będzie życie po Carlitosie, tak samo jak jest po Brleku. Oczywiście jeśli celujemy w top ligi to musimy mieć bramkostrzelnego zawodnika z przodu. Inaczej nie podskoczymy wyżej niz 5-8 miejsce. Uważam, że jeśli dojdzie do sprzedaży to Junco musi ściągnąć z 2 nowych zawodników do ofensywy.

A co do Kolara i Balaniuka to nie wierzę w takiego pecha że żaden nie odpali. Bardziej wierzę w Marko.
Odpowiedz cytując