Nie przesadzajmy z tymi bardzo duzymi klopotami sportowymi. Sprzedamy Carlitosa i co, Sandecja nas bedzie lac 3:0 w kazdym meczu czy Nieciecza? Poza tym Carrillo zatrudniono po to, zebyl zbudowal zespol a nie jak taktyk Ramirez, liczyl na jednego zawodnika. Pomijam calkowicie fakt, ze w tej ogorkowej lidze to nawet Rafal Bogusk, nie grajacy na szpicy, potrafi zdobyc dwucyfrowa liczbe bramek
