Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
80664
22.12.2017, 16:56
wiesniak842
napisał(a):
Kaddafi? Lesotho chyba.
Z Carlitosem to jak tam sytuacja bo wywiadow teraz tyle, ze ciezko sie polapac. Na sprzedaz, nie na sprzedaz, kontrakt przedluzony czy nie
?
Pewnie nie musimy Go sprzedawać... tak jak Brleka w lecie
arti