Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
12543
22.12.2017, 15:03
Bardzo ciekawym jest, że rzekomo nie dostaje pieniędzy a jakimś cudem przedłużamy Małeckiego, Sadloka, kontraktujemy Wasyla, znajduje się hajs dla Carrilllo i potencjalnie spora podwyżka plus kontrakt dla Carlitosa...
bob85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bob85
Znajdź inne posty napisane przez bob85