Dzisiaj rano opublikowana została kolejna rozmowa z byłym trenerem:
http://eurosport.interia.pl/klub-wis...wy,nId,2481082
To czego obawialiśmy się, przy chwili jego zwolnienia, czyli kolejna prawnicza wojenka i ryzyko dodatkowych kar i płatności przed klubem...