Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80640
Stary 21.12.2017, 13:27
Dorzucę swą opinię:

-- Wypożyczyłbym TIBORA - po tym co zagrał w niedzielę, brakło mi oddechu aby to opisać. Nie wyszedł mecz? Zagubiony? Można tak mówić, jak się gra słabiej, ale nie jak piłka idzie i on w nią nie trafia czy nieatakowany w banalnej sytuacji zagrywa niecelnie główką w aut zamaist partnerowi na nogę 3 metry dalej 4 z 5 kontaktów między 45 a 60 min było zepsutych w tak okrutny sposób, że Brożek i Boguski chowają się! Jedyne tłumaczenie to gra na pozycji z tyłu, choć jak w piłkę nie trafisz czy podajesz na 10 metrów bardzo słabo , tak że piłka toczy sie 5km/h to nic nie może tłumaczyć.

-- Zostawiłbym Ondraska do następnej kontuzji.

-- Ze Manuel WIADOMO

======

Niby mamy sporo gości na środek, ale nie ma komu grać POL i Velez kartki/kontuzje i bida !

Oddaliśmy Stilica a zapodaliśmy Pereza ...

Odpowiedz cytując