brylant17 napisał(a):

|
Trener mówił w wywiadzie,że do klubu może będą dwa transfery nie więcej
|
Ja raczej czytałem w mediach wersje, że jak nikt nie odejdzie to też nikt nie przyjdzie. Mamy za dużo zawodników na kontraktach. Bodajże Junco o tym mówił.
Jednocześnie pewne odejscia sa nieuniknione.