Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80639
Stary 21.12.2017, 13:02
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Trener mówił w wywiadzie,że do klubu może będą dwa transfery nie więcej
Ja raczej czytałem w mediach wersje, że jak nikt nie odejdzie to też nikt nie przyjdzie. Mamy za dużo zawodników na kontraktach. Bodajże Junco o tym mówił.

Jednocześnie pewne odejscia sa nieuniknione.
Odpowiedz cytując