Wyświetl pojedynczy post
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12535
Stary 21.12.2017, 09:14
Loeser z Meresińskim
Tak na poważnie, uważam że jego kontrakt był bardzo niski. Jemu chodziło raczej o to żeby w Wiśle mógł się pokazać. Teraz na pewno nie pójdzie do 3 ligi, tylko już może do drugiej.w końcu może się chwalić, że wyciągnął pierwszoligowca z przepaści
Odpowiedz cytując