Loeser z Meresińskim

Tak na poważnie, uważam że jego kontrakt był bardzo niski. Jemu chodziło raczej o to żeby w Wiśle mógł się pokazać. Teraz na pewno nie pójdzie do 3 ligi, tylko już może do drugiej.w końcu może się chwalić, że wyciągnął pierwszoligowca z przepaści