Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11943
Stary 21.12.2017, 09:14
jeśli został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy to nie ma z czym iść do sądu: jest nadal pracownikiem i należy mu się comiesięczne wynagrodzenie.
Może iść do sądu, gdy Wisła przestanie mu płacić.

A jeśli chce rozwiązania umowy, bo nie może przez to zawrzeć innej (bzdura - może) to musi złożyć wniosek o rozwiązanie umowy (przez wypowiedzenie, czy z prośbą o rozwiązanie za porozumieniem stron)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując