PvD napisał(a):

Jezeli i jeszcze raz napisze jezeli to przepraszam ale zaczynajac cala gadke w mediach z Ramirezem nie wyglada to dobrze.
Chcialbym rowniez zwrocic uwage ze wlasnorecznie nie wziela Wisly i sama jej nie wyciagnela z najwiekszych kloopotow, byli i sa przy tym inni ludzie, nikt tutaj jej nie odbiera tego co zrobila. Nie dopuszczasz mysli ze moze z Pania prezes byc dokladnie jak z Kiko tzn swietna na ciezkie czas a na pozniej juz niekoniecznie?
P.S. Najlepiej wierzyc slepo wszystkim i wszedzie a jakkolwiek inne zdanie bedzie mieszane z blotem i obraza osob pozwalajacych sobie napisac cos niezgodnego z ogolnym nurtem- brawo.
Placzka nie skomentuje