Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80625
Stary 20.12.2017, 19:59
http://eurosport.interia.pl/klub-wis...du,nId,2480509

no i kolejne pieniazki w bloto , naprawde podpsiali tak dlugi kontrakt z takim noł-nejmem jak Kiko ? jesli tak to gratulacje , zamiast na ofensywnego pomocnika albo skrzydlowego , robimy dlugie wakacje nauczycielowi w-f -u z Hiszpanii
Odpowiedz cytując