http://eurosport.interia.pl/klub-wis...du,nId,2480509
no i kolejne pieniazki w bloto , naprawde podpsiali tak dlugi kontrakt z takim noł-nejmem jak Kiko


? jesli tak to gratulacje , zamiast na ofensywnego pomocnika albo skrzydlowego , robimy dlugie wakacje nauczycielowi w-f -u z Hiszpanii